Akce na Prosinec 2014

Platnost akce od 1.12.2014 - 31.12.2014

Rohlík 43 g

původní cena 1,55 Kč - Akční cena 1,25 Kč

Žemle na hamburger vicezrnná 80 g

Původní cena 5,10 Kč - Akční cena 4,60 Kč

Koláč malý 65 g

Původní cena 6,50 Kč - Akční cena 6,00 Kč

ceny jsou uvedeny bez DPH

Akční nabídka je platná pouze pro odběratele (obchody)

Novinky v sortimentu

Je tu jaro a tak bychom Vám rádi představili naše dva nové výrobky. Jedná se o jeden sladký a jeden slaný výrobek.


Americká kobliha se skořicí a cukrem 55 g

Jde o výrobek, který je díky cukru, v kterém je kobliha obalována trošku kaloričtější, ale vzhledem k nadýchanosti těsta není těžký. Kobliha uvnitř není plněna a tak celkový dojem z výrobku není rozhodně přeslazený. Skořicových výrobků mnoho nemáme a skořice se poslední dobou stává trendem  a těší se velkému zájmu, proto věřím, že si tento výrobek oblíbíte i vy. Výrobek si můžete na naší prodejně můžete zakoupit od pondělí do soboty.


Plundra se sýrem a slaninou 65 g

Tento výrobek je vyráběn z plundrového vícezrnného těsta, do kterého je přidán plátek slaniny a sýra. Gurmán si na tomto výrobku jistě pochutná. Výrobek si u nás můžete zakoupit v úterý a ve čtvrtek ráno nebo  v pondělí a ve středu odpoledne.


Věřím, že si naše nové výrobky jistě oblíbíte.


Vaše pekařství Ledce

Kobliha s mákem a povidly sypaná cukrem 110 g 

 

Na přání zákazníků zavádíme do našeho sortimentu nový výrobek č. 409 Koblihu s mákem a povidly sypanou cukrem 110 g. Koblihu můžete objednat již na 12.2.2014. Výrobek se bude vyrábět na každý den. Věřím, že Vám tato kobliha bude chutnat a zpestří Vás sortiment nabízený zákazníkovi.

Pikantní pletenka a bageta

Pro nezájem o položku č. 70 a 71 v našem sortimentu, tedy o Pikantní bagetu a Pikantní pletenku,  nebudeme již tyto výrobky vyrábět. 

 

Děkujeme za pochopení

 

Mřížka s tvarohem a meruňkou 90 g

    - novinka v podobě mřížky z listového těsta

    - díky tvarohové náplni je vláčná

    - jemnost je pak doplněna chutí meruňky

    - výrobek je pečen z polotovaru

Novinky

Napište nám!

15.03.2013 09:58
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Vítejte na našem novém webu!

15.03.2013 09:57
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o nových výrobcích nebo nových službách, které připravujeme.